Засідання колегії Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області по підсумках роботи державної служби ветеринарної медицини області за 2015 рік

Лютий 29, 2016

4 лютого 2016 року Головне управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області провело засідання колегії Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області по підсумках роботи державної служби ветеринарної медицини області за 2015 рік.
На нараду були запрошені начальники управлінь ветеринарної медицини районів та м. Чернівці, керівники обласних, районних та міської державних установ ветеринарної медицини.
На колегії розглядалися питання щодо виконання планів протиепізоотичних заходів та проведення лабораторно-діагностичної роботи у 2015 році, проведенню заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми свиней на територію Чернівецької області, здійснення державного ветеринарно-санітарного нагляду за суб’єктами господарювання різних форм власності, які займаються утриманням, вирощуванням та реалізацією живих свиней, їх забоєм, переробкою та зберіганням сировини державними інспекторами ветеринарної медицини Чернівецької області відповідно до діючого законодавства, стану проведення ветсанекспертизи продуктів харчування на ринках області та ідентифікації і реєстрації сільськогосподарських тварин.
Рішенням колегії визнано, що в області забезпечено стабільну епізоотичну ситуацію та поставлено завдання в подальшому не допустити занесення збудників небезпечних захворювань тварин на територію області.

 

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA   OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA