Засідання колегії Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області по підсумках роботи державної служби ветеринарної медицини області за 9 місяців 2015 року

Жовтень 30, 2015

29 жовтня 2015 року Головне управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області провело засідання колегії Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області по підсумках роботи державної служби ветеринарної медицини області за 9 місяців 2015 року.
На нараду були запрошені начальники управлінь ветеринарної медицини районів та м. Чернівці, керівники обласних, районних та міської державних установ ветеринарної медицини.
На колегії розглядалися питання щодо виконання планів протиепізоотичних заходів та проведення лабораторно-діагностичної роботи у 2015 році, проведенню заходів по недопущенню занесення збудника африканської чуми свиней на територію Чернівецької області, здійснення державного ветеринарно-санітарного нагляду за суб’єктами господарювання різних форм власності, які займаються утриманням, вирощуванням та реалізацією живих свиней, їх забоєм, переробкою та зберіганням сировини державними інспекторами ветеринарної медицини Чернівецької області відповідно до діючого законодавства, стану проведення ветсанекспертизи продуктів харчування на ринках області та ідентифікації і реєстрації сільськогосподарських тварин.
Рішенням колегії визнано, що в області забезпечено стабільну епізоотичну ситуацію та поставлено завдання в подальшому не допустити занесення збудників небезпечних захворювань тварин на територію області.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA