Зустріч із ліцензіатами що здійснюють господарську діяльність із ветеринарної практики на території Чернівецької області

Листопад 30, 2015

18 листопада  2015 р у залі засідань Головного управління ветеринарної медицини відбулась зустріч із ліцензіатами що здійснюють господарську діяльність із ветеринарної практики на території Чернівецької області.

Із вступним словом до учасників зустрічі звернувся начальник Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області Тодорюк  Борис  Васильович.

Про ліцензійні умови які необхідно дотримуватись ліцензіатам під час провадження господарської діяльності з ветеринарної практики доповіла в. о. заступника начальника Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій Стефаник Тетяна Іванівна.

Про здійснення контролю за дотриманням ліцензійних умов та обігом імунобіологічних препаратів ліцензіатами що здійснюють ветеринарну практику  на території Чернівецької області доповіла в. о. заступника начальника Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області Штефуряк Любов Павлівна.                                                                   

Про стан профілактики та недопущення занесення та розповсюдження збудника АЧС на територію Чернівецької області, та про Порядок складання та здачі обов’язкової звітності 1 – Вет та 1 А- Вет доповів начальник відділу забезпечення протиепізоотичної роботи Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області Гараздюк Георгій Васильович.

Про стан здійснення лабораторно – діагностичної роботи приватними та відомчими лікарями ветеринарної практики, контроль за життям сільськогосподарських тварин в господарствах, проведення розтинів, дегельментизації та інших протиепізоотичних заходів тощо доповів директор Регіональної державної лабораторії ветеринарної медицини Допіряк Валерій Опанасович.

Про умови  та порядок проходження курсів підвищення кваліфікації ліцензіатів що здійснюють ветеринарну практику на базі Львівського національного державного університету ім. З. Гжицького доповів начальник Чернівецької обласної державної лікарні ветеринарної медицини Мельник Петро Григорович.

По завершенню зустрічі начальник Головного управління ветеринарної медицини в Чернівецькій області  провів обговорення, питання – відповіді та  підвів підсумки.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA